Polish VERTICA User Forum

Organizujemy dla Państwa wyjątkowy event poświęcony zaawansowanej analityce na Big Data. Głównymi prelegentami będą użytkownicy z polskich firm.

  • Jak wiodące, rozpoznawalne firmy w regionie zmieniają się dzięki analityce i Machine Learning?
  • Jak firma TUiR Warta SA dokonała z VERTICA cyfrowej, wewnętrznej transformacji?
  • Jak nowoczesne strumienie danych i najnowsze rozwiązania techniczne kształtują nowy, zwinny biznes?
  • Czy przy pozornie prozaicznych decyzjach jak wybór wina lepiej poradzi sobie człowiek czy Machine Learning?

To jedne z wielu wątków, które przedyskutujemy w trakcie spotkania.

Dotychczasowi użytkownicy VERTICA w Polsce, lokalni Partnerzy i europejscy eksperci VERTICA podzielą się swoimi doświadczeniami na jednodniowym, nieformalnym evencie bogatym w analizy przypadków użycia (use-cases), pogłębione zagadnienia techniczne oraz przewidującym czas na swobodną konwersację, wymianę opinii, networking.

VERTICA jest kompleksową, zaawansowaną bazą analityczną. Umożliwia niewiarygodnie szybką analizę Dużych Danych i zapewnia skalowalność do poziomu od Tera przez Peta do nawet Exa-Bajtów (więcej infomacji).

Zarówno aktualni jak i potencjalni użytkownicy znajdą w Agendzie coś dla siebie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w popołudniowej części spotkania. Po niestandardowej sesji Machine Learning zapraszamy na lampkę wina oraz zachęcamy do kontynuacji dyskusji podczas nieformalnej części networkingowej.

Konferencja jest bezpłatna.

Do zobaczenia!
Zespół VERTICA

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, partnerów i pracowników ma dla nas kluczowe znaczenie. W związku z dynamicznie rozwijającą się w ostatnich dniach sytuacją związaną z rosnącą liczbą zarażeń koronawirusem (COVID-19) w Polsce i na świecie oraz coraz większą liczbą pytań od osób zarejestrowanych na event podjęliśmy decyzję o przełożeniu spotkania.
W razie pytań lub chęci zgłoszenia zainteresowania udziałem w evencie w nowym terminie prosimy o kontakt poprzez e-mail  cee.vertica@microfocus.com
Micro Focus
Top